Clerex® 475mg pro muže – popis přípravku

Clerex® 475mg obsahuje 7 aktivních přírodních látek, které způsobují větší prokrvení penisu a pevnější erekci, zvyšují a udržují optimální hladinu testosteronu a celkově mají pozitivní vliv na vzrůst sexuální touhy, kondice, vitality a energie každého muže. Vhodný při léčbě neplodnosti.

Působení Clerexu pro muže je podobné jako mají léky na erekci, ale na rozdíl od léků na předpis nemá nežádoucí účinky (bolest hlavy, zvýšený krevní tlak, zrychlený tep, bušení srdce).

Clerex® 475mg působí proti poruchám erekce (erektilní dysfunkce) pomocí látek (piperin, panax ginseng, L-arginin), které umožňují lépe prokrvit penis. Působí obdobně na NO kaskádu, jako léky na lékařský předpis, ale bez vedlejších účinků!

Clerex® 475mg dále přispívá k zvýšení hladiny testosteronu v krvi (tribulus terrestris, lepidium meyenii a zinek), který je nezbytný ke správnému vývoji pohlavních orgánů, stimuluje spermatogenezi a brání rozvoji osteoporózy. Ze společenského hlediska je testosteron spojován s dominancí, libidem a agresivitou.Při jeho nedostatku, je muž podrážděný, má nízké libido, úbytek svalové hmoty, přibývání na váze, nedostatek energie a má poruchu erekce!

Clerex® 475mg obsahuje důležitý vitamín B3 (nikotinamid), který  zmírňuje stavy úzkosti, nespavosti a depresí. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu.

Složení v 1 dávce (2 tobolky):

Piperin extrakt – 30 mg, Tribulus terrestris – 300 mg, Lepidium meyenii – 200 mg, L-Arginin hydrochlorid – 300 mg, Panax ginseg – 60 mg, zinek – 10 mg (100% DRHP) nikotinamid – 16 mg  (100% DRHP)

DRHP – doporučená denní dávka

Jak se Clerex® 475mg užívá?

Užívejte 2 tobolky cca 60 min před plánovanou sexuální aktivitou. V případě silného účinku pouze 1 tobolku.

Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly ,jinak se oddaluje nástup účinku.

Clerex® 475mg se může užívat denně před každým stykem.

Kontraindikace:

Výrobek neužívejte po infarktu myokardu nebo pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Upozornění:

K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Dodržujte zdravý životní styl.