Clerex® 475mg pro ženy – popis přípravku

Clerex® 475mg obsahuje  7 aktivních přírodních látek, které způsobují lepší prokrvení pochvy (lépe dosáhnete orgasmu), stabilizují hormony při menstruaci či klimakteriu, zvyšují utlumenou sexuální výkonnost, přispívají při léčbě neplodnosti a vitalitě každé ženy.

Clerex® 475mg obsahuje látky, které při sexuální stimulaci rozšiřují cévy a přivádějí krev do pohlavního ústrojí. Má příznivý vliv na přenos kyslíku pomocí unikátních látek (piperin, turnera difuza, L-arginin), tím se stává pochva citlivější k vnějším podnětům a lépe dosáhnete orgasmu při pohlavním styku nebo drážděním genitálií.

Clerex® 475mg obsahuje i další účinné látky s afrodiziakálním účinkem (lepidium meyenii, turnera difusa, schizandra chinensis) zvyšují libido a psychickou uvolněnost.

Clerex® 475mg dále pomáhá stabilizovat hormony před i během menstruačního cyklu nebo klimakteria .Vhodný doplněk při léčbě neplodnosti (lepidium meyenii, tribulus terrestris). Být vyrovnanou a spokojenou ženou, je základ pro harmonický život.

Vitamím B6 je důležitý v procesech přeměny zásobních cukrů na energii. Je potřebný pro správný růst a vývoj buněk v těle, dále pro ženy, které berou hormonální antikoncepci, osoby trpící celiakií a některé chronicky nemocné jedince. Větší dávky pomáhají léčit chudokrevnost nebo nervové potíže.

Složení v 1 dávce (2 tobolky):

Piperin extrakt- 30 mg, L-Arginin hydrochlorid – 266 mg, Turnera difusa – 190 mg, Schizandru chinesis – 140 mg, Tribulus terrestris – 100 mg, Lepidium meyenii – 220 mg, Pyridoxin hydrochlorid – 2,8 mg (200% DRHP)

DRHP – doporučená denní dávka

Probuďte v sobě sexuální bohyni a překvapte partnera nezapomenutelným milováním. Vezměte vše do svých rukou!

Muži neprahnou po ničem jiném, než po tom, abyste mu nahlas a srozumitelně řekla, co chcete.

Jde hlavně o to, aby jste dokázaly rozumět vašim pocitům, emocím a ženským energiím, které se u vás ukrývají a během vašeho cyklu se neustále mění.

Jak se Clerex® 475mg užívá?

2 tobolky jednorázově min. 30-60 minut před sexuálním stykem. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly ,jinak se oddaluje nástup účinku.

Clerex® 475mg se může užívat denně před pohlavním stykem.

Kontraindikace:

Výrobek neužívejte po infarktu myokardu nebo pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Upozornění:

K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Dodržujte zdravý životní styl.

Clerex® 475mg navrací ženám sexuální touhu, výkonnost a potěšení.