Pánové, trpíte poruchou erekce?

Potřebujete zvýšit vaši výkonnost?

Dámy, nedosahujete orgasmu?

Nemáte chuť na sex?

Přestaňte se trápit sexuální dysfunkcí a řešte ji včas!

Přípravky Clerex® 475 mg s rozdílným složením pro muže a pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v České Republice ve spolupráci s magistry na základě vědeckých studiích a poznatcích o nutraceutikách. Svým složením jsou vyrobeny tak, aby měly co nejlepší účinnost na sexuální zdraví- porucha erekce, frigidita, hormonální systém.

Účinkuje do 60 min
Nenávykové látky
Účinné složení
Spokojený zákazník
Zasíláme diskrétně

PRO MUŽE

Clerex® 475 mg, je účinný přípravek s unikátním a bezpečným složením, který má příznivý vliv na prokrvení penisu a pevnější erekci od 60 min. Zvyšuje a udržuje optimální hladinu testosteronu. Vhodný při léčbě neplodnosti. Pro jednorázové i každodenní užívání před stykem. Pravidelné užívání nesnižuje účinnost přípravku.

Přesně nakombinované složení pro potřebu muže.

˙Doporučováno lékárníky od roku 2015

Clerex® 475 mg, se užívá 60 minut před pohlavním stykem maximálně 2 tobolky. Účinnost až 24 hodin. Kvalitní erekce a sexuální život je důležitý pro trvalý a dlouhodobý vztah. Nezapomínejte na předehru pánové! Než začne účinkovat přípravek, můžete se dostatečně věnovat partnerce, která vám to dostatečně vrátí orgasmem.

PRO ŽENY

Clerex® 475 mg, je účinný přípravek s unikátním a bezpečným složením, který usnadňuje dosažení orgasmu pomocí látek stimulující citlivost pochvy. Pomáhá stabilizovat hormony při menstruaci nebo klimakteriu. Vhodný při léčbě neplodnosti. Účinkuje do 60 min. po užití. Pro jednorázové i každodenní užívání před stykem. Pravidelné užívání nesnižuje účinnost přípravku.

Přesně nakombinované složení pro potřebu ženy.

˙Doporučováno lékárníky od roku 2015

AKCE 2 + 1 ZDARMA  PRO ŽENY PLATÍ DO KONCE KVĚTNA NA NAŠEM E-SHOPU!

Až 2/3 žen nedosahuje při sexu orgasmu! Ženy, přestaňte předstírat orgasmus, ale skutečně ho prožijte! To nejkrásnější na milování je právě orgasmus, kterého dosáhnete daleko snadněji. Dobrý důvod k tomu, abyste strávili více času v ložnici se svým protějškem a zažívali krásné chvíle plné rozkoše a uspokojení. Přípravek nejen napomáhá k dosažení orgasmu, ale navíc zvyšuje chuť na milování!

15290

Spokojených párů v ČR

7 dní v týdnu

Sex s Clerex® zvládnete

7 aktivních látek

Ověřené klinickou studií

Žádejte i ve vaší lékárně