Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda ( Hippokrates )

Nutri Czech je moderní česká nutraceutická společnost. Na českém trhu působíme od roku 2015. Prioritou společnosti je, přinášet na trh přírodní přípravky, které splňují všechna kritéria kvality. Specializujeme se na vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních přípravků pro vaše zdraví a spokojenější život.

Spolupracujeme s lékaři a magistry – jejich odborné znalosti přispěli k vývoji našich přípravků. Distribuce probíhá prostřednictví zavedených distribučních společností do lékáren a e-shopů. Výrobky uváděné na trh jsou schváleny příslušnými státními orgány a mají laboratorní osvědčení o nezávadnosti a kvalitě.

Vývoj a kvalita

Naším cílem je přinášet na trh vysoce kvalitní a účinné výrobky podpořené profesionálním informačním servisem nejen lékařům, specialistům v lékárnách, ale především konečným zákazníkům, kteří chtějí o své zdraví pečovat. Toho lze dosáhnout jen díky nejmodernějším technologiím, efektivní výrobě a v neposlední řadě také díky svědomité práci zaměstnanců firmy. Součástí strategie společnosti Nutri Czech je i příprava nových přípravků a jejich uvedení na trh.

Kvalita přípravků je pro nás prioritou.

 Výroba dle HACCP

Produkt je vyráběn v laboratořích, které postupují dle analýzy a spadají pod tzv. kontrolu kritických bodů výroby (HACCP).

Přírodní

Základem všech produktů jsou přírodní aktivní látky.

 Certifikované suroviny

Používáme pouze nejkvalitnější suroviny s certifikovaným původem a kvalitou.

Vstupní kontrola

Všechny suroviny prochází přísnou vstupní kontrolou a jsou následně uchovávány za monitorovaných podmínek.

Výstupní kontrola

Každá vyrobená šarže podléhá přísné interní výstupní kontrole a nezávislým ověřením kvality produktu v externí laboratoři.

Vysoce koncentrované extrakty

Abychom našemu produktu zajistili co nejvyšší účinnost, pracujeme výhradně s maximálně koncentrovanými extrakty bylin.

Výroba v ČR

Naše produkty vyrábíme v ČR. Vracíme tak finanční prostředky zpět nejen do naší domácí ekonomiky, ale i do dalšího vývoje a zlepšování kvality produktů důležitých pro vaše zdraví a potěšení ze života.

Vývoj založen na vědeckých poznatcích

Vývoj, je založen na vědeckých poznatcích o nutraceutikách a zejména současnými lékařskými studiemi.

Spokojený zákazník je náš prvořadý cíl. Nechte si posílat rady a informace!